Medikal Temizlik Bezi

Dayanıklı ve özel formülü sayesinde, üst düzeyde sterilizasyon gerektiren tüm yüzeylerde etkili olan Fibril medikal temizlik bezi, kimyasal formüllü malzemeler üzerinde bile güvenle kullanılabilir. Yumuşak dokusuyla ve yüksek emiciliğiyle güçlü bir temizlik deneyimi sunarken ardında toz, leke, hav bırakmaz. Medikal malzemeleri tam sterilize hâle getirir.

Kullanım Alanları: Hastaneler, laboratuvarlar, klinikler, veteriner klinikler, estetik merkezleri, temiz odalar (cleanroom)

Uygulanabilecek Özellikler: İstediğiniz ölçülerde katlanmış veya perforeli ya da perforesiz (çek-kopar) rulo şeklinde alabilirsiniz.

Benzer Fibril Professional Ürünleri

Hayatınızın her alanında kullanımınıza sunmak üzere hijyenik ve ergonomik ürün gruplarımızla, el değmeden ve hiçbir manuel işlem görmeden son teknoloji ile yüzde yüz insan sağlığına uygun bir şekilde yaşam konforunuza katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Fibril Blog ile Temizlik İpuçları


Kişisel bakımın ve yüzey temizliğinin hayatın merkezinde olduğu bu dönemde Fibril, sizin ve ailenizin sağlığını korumak için her gün yeniden üretiyor.

Fibril ile Tanışın